Úvod o nás

Sierrafox Hobbies je součástí Sierrafox Srl, společnosti specializující se na letecké dodávky do podniků, výzkumných center a vzdělávacích institucí.

Naše společnost

SierraFox Hobbies se specializuje na raketové modelářství a raketovou techniku vysokeho výkonu. Již více než 15 let sloužíme komunitě raketového modelářství v Itálii, v Evropě i v jiných zemích.
Naše poslání je velmi jednoduché: mít co největší nabídku raketových produktů a sloužit zákazníkům na prvotřídní úrovni. Za více než 15 let jsme dodali tovar tisíců nadšencům po celém světě, stejně jako školám, univerzitám, podnikům a výzkumním ústavům.

hobbies_03
hobbies_04

Za prvé, jsme nadšenci

Naše vášeň pro raketové modelářství začala v sedmdesátých letech, a od té doby jsme si vybudovali velké množství znalostí. Díky těmto znalostem můžeme pomoci a asistovat našim zákazníkům za jakékoliv potřeby. Přivedli jsme tento koníček k dispozici každému v Itálii a jsme jedním z preferovaných zdrojů materiálů mezi evropskými nadšenci. Jsme také aktivní při organizování akcí a startovacích setkání prostřednictvím našeho sesterského sdružení ACME Italia.

Tisíc výrobků

V tomto obchodě najdete vše, co potřebujete pro vaši modelářské aktivity: sety pro začátečníky a pokročilé, motory na jedno nebo opakované použití, padáky a příslušenství obnovy, odpalovací rampy a další pozemní vybavení, výškoměry, různá elektronická zařízení a ještě mnohem více. Dovážíme hlavně z USA, ale i z dalších evropských zemí, a zasíláme po celém světě. Díky spolupráci s asociací ACME Italia, můžeme vydat certifikaci vysokého výkonu (High Power) potřebnou k nákupu a létání větších raket.